Sēnes Lielbritānija, Lielbritānija, Eiropa: ID sēnes, krupu izkārnījumi

Sugu saraksts - daudzveidība - ekoloģija - identifikācijas ceļvedis - ēdamās sēnes - indīgās sēnes - sēņu izmantošana - zinātnes Colus hirudinosus Saulessargi - Macrolepiota procera Dzeltenais vecvagons - Calocera viscosa Agaricus bisporus, bazīdijas Fairy Inkcap - Coprinellus disseminatus Mušmire - Amanita muscaria Aleuria aurantia parafīzes Gailene - Cantharellus cibarius Tulostoma brumale Violeta tīmekļa vāciņš - Cortinarius violaceussēņu identifikācija - attēlu galerijas
  • Agaricaceae - īstās sēnes utt
  • Amanitaceae - Amanita un sabiedrotie
  • Ascomycetes - kauss un kolbas sēnes
  • Bolbitiaceae - lauka cepures un sabiedrotie
  • Boletales - boletes un sabiedrotie
  • Kronšteins un garozas sēnes
  • Cantharellales
  • Clavariaceae
  • Cortinariaceae - tīmekļa kartes
  • Dacrymycetaceae
  • Entolomataceae - rozā žaunas un sabiedrotie
  • Gasteromicetes - bumbuļu bumbiņas utt
  • Heterobasidiomicetes - želejas sēnes
  • Hygrophoraceae - vaska aizbāžņi un vaski
  • Inocybaceae - fibrecaps un sabiedrotie
  • Liophyllaceae - domecaps un sabiedrotie
  • Marasmiaceae - izpletņi un sabiedrotie
  • Mycenaceae - motora pārsegi un sabiedrotie
  • Pleurotaceae - austeres un sabiedrotie
  • Pluteaceae
  • Psathyrellaceae - Brittlestems un sabiedrotie
  • Russulaceae - Milkcaps un Brittlegills
  • Strophariaceae - plānie vāciņi un sabiedrotie
  • Tricholomataceae - bruņinieki un sabiedrotie
  • Gļotas pelējuma (nav īsti sēnītes!)

Šajā šķirojamo indeksu tabulā ir pieejami attēli, apraksti, taksonomiskā vēsture, biotops un izplatības informācija par vairāk nekā 700 sēņu sugām.

(Šeit uzskaitītās sēnes pieder - Basidiomycota klasei, ja vien nav atzīmēts Asc = Ascomycota, Zyg = Zygomycota.)

A līdz Z līdz

Zinātniskie nosaukumi

A līdz Z līdz

Parastie nosaukumi

A līdz Z līdz

Mikoloģiskās ģimenes

Krāsa (masa)

Sporas - apm

Inonotus rādiuss Alksnis Kronšteins Hymenochaetaceae 02
Ciboria kaucus Alksnis kauss Sclerotiniaceae (Asc) 01
Pholiota alnicola Alksnis Scalycap Strophariaceae 09
Exidia recisa Dzintara želeja Auriculariaceae 01
Laccaria amethystina Ametista krāpnieks Hydnangiaceae 01
Mycena arcangeliana Eņģeļa pārsegs Mycenaceae 01
Pleurocybella putras Eņģeļa spārni Marasmiaceae 01
Lentinellus cochleatus Anīsa gliemežnīca Auriscalpiaceae 01
Clitocybe odora Anīsa piltuve Tricholomataceae 01
Clavulinopsis luteoalba Aprikožu klubs Clavariaceae 01
Geastrum fornicatum Arched Earthstar Geastraceae 10
Entoloma pleopodium Aromātiskais Pinkgill Entolomataceae 05
Ganoderma applanatum Mākslinieka kronšteins Ganodermataceae 09
Tricholoma virgatum Ašens Naits Tricholomataceae 01
Parasola leiocephala Pliks tintes vāciņš Psathyrellaceae 12
Melanoleuca melaleuca Pliks bruņinieks Tricholomataceae 02
Astraeus hygrometricus Barometrs Earthstar Diplocystidiaceae 10
Imleria badia Boletas līcis Boletaceae 07
Peziza badia Bejas kauss Pezizaceae (Asc) 01
Polyporus durus Līcis Polipora Polyporaceae 01
Geastrum pectinatum Knābis Earthstar Geastraceae 10
Amanita ovoidea Bārdainā Amanita Amanitaceae 01
Agrocybe molesta Bārdains Fieldcap Strophariaceae 09
Lactarius pubescens Bārdains Milkcap Russulaceae 02
Hericium erinaceus Bārdains zobs Hericiaceae 01
Neobulgaria pura Dižskābarža želejas disks Helotiaceae (Asc) 01
Tricholoma sciodes Buka bruņinieks Tricholomataceae 01
Lactarius blennius Dižskabārža piena cepure Russulaceae 02
Hypoxylon fragiforme Dižskābardis Woodwart Xylariaceae (Asc) 01
Xylaria carpophila Dižskābardis sveču Xylariaceae (Asc) 12
Russula nobilis Dižskābardis Russulaceae 01
Fistulina hepatica Beefsteak sēne Fistulinaceae 05
Ganoderma pfeifferi Bišu vaska kronšteins Ganodermataceae 09
Clavulinopsis lietussargs Bēša koraļļa Clavariaceae 01
Inocybe sindonia Bēša krāsas fibrecap Inocybaceae 09
Laccaria bicolor Divkrāsu krāpnieks Hydnangiaceae 01
Entoloma bloxamii Liels zils Pinkgill Entolomataceae 05
Leccinum scabrum Bērzs Bolete Boletaceae 07
Tricholoma fulvum Bērzu bruņinieks Tricholomataceae 01
Lenzites betulinus Bērzs Mazegill Polyporaceae 01
Lactarius tabidus Bērzs piena cepurīte Russulaceae 04
Piptoporus betulinus Bērza polipors Fomitopsidaceae 01
Cortinarius triumfanti Bērza Webcap Cortinariaceae 08
Russula grata Rūgta mandele Brittlegilll Russulaceae 02
Caloboletus calopus Rūgtais dižskābardis Bolete Boletaceae 09
Tylopilus felleus Rūgta Bolete Boletaceae 06
Postia stiptica Rūgtais kronšteins Fomitopsidaceae 01
Tricholoma acerbum Rūgtais bruņinieks Tricholomataceae 01
Panellus stipticus Rūgta Oysterling Mycenaceae 01
Hebeloma sinapizans Rūgta Poisonpie Strophariaceae 09
Sarcodon scabrosus Rūgts zobs Bankeraceae 09
Bulgārijas izmeklētāji Melnais bulgārs Bulgariaceae (Asc) 12
Boletopsis perplexa Melns Falsebolete Bankeraceae 01
Morchella elata Melnais Morels Morchellaceae (Asc) 02
Phellodon niger Melnais zobs Bankeraceae 01
Mycena pelianthina Blackedge pārsegs Mycenaceae 01
Pluteus atromarginatus Blackedge Shield Pluteaceae 05
Cyanoboletus pulverulentus Melna Bolete Boletaceae 07
Russula nigricans Melnais Brittlegill Russulaceae 01
Hygrocybe conica Melnais vaska vāciņš Hygrophoraceae 01
Polyporus leptocephalus Blackfoot Polypore Polyporaceae 01
Disciotis venosa Balinātāju kauss Morchellaceae (Asc) 02
Cortinarius sanguineus Asiņains tīmekļa vāciņš Cortinariaceae 08
Russula sanguinaria Asiņainais Brittlegils Russulaceae 02
Russula hloroīdi Blue Band Brittlegill Russulaceae 02
Entoloma serrulatum Blue Edge Pinkgill Entolomataceae 05
Stropharia caerulea Zila apaļa galva Strophariaceae 11
Tricholoma columbetta Zilā plankuma bruņinieks Tricholomataceae 01
Cortinarius collinitus Zilā josta Webcap Cortinariaceae 08
Cyanosporus subcaesius Zilā iekava Fomitopsidaceae 01
Psilocybe cyanescens Blueleg Brownie Strophariaceae 11
Amanita rubescens Blusher (The) Amanitaceae 01
Daedaleopsis confragosa Sarkana kronšteins Fomitopsidaceae 01
Leucocoprinus badhamii Nosarkst Dapperling Agaricaceae 01
Hygrocybe ovina Nosarkstošs vaska vāciņš Hygrophoraceae 01
Agaricus sylvaticus Sarkana koka sēne Agaricaceae 10
Mitrula paludosa Purva bāka Helotiaceae (Asc) 01
Galerina paludosa Purva zvans Strophariaceae 09
Spinellus fusiger Motora pārsega pelējums Mucoraceae (Zyg) 01
Tricholoma focale Booted Knight Tricholomataceae 01
Suillus bovinus Liellopu Bolete Suillaceae 03
Pleurotus cornucopiae Zaru austere Pleurotaceae 02
Hypholoma lateritium Ķieģeļu Tufts Strophariaceae 11
Kretzschmaria deusta Trauslā Cinder Xylariaceae 12
Stereum rugosum Platlapu asiņošanas garoza Stereaceae 01
Boletus aereus Bronzas bolete Boletaceae 07
Amanita regalis Brūnā mušmire Amanitaceae 01
Panaeolina foenisecii Brūns Mottlegill Bolbitiaceae 10
Paxillus involutus Brūns Rollrims Paxillaceae 03
Cortinarius purpurascens Zilumi Webcap Cortinariaceae 08
Armillaria gallica Sīpolu medus sēne Physalacriaceae 01
Mycena hematopus Burgundydrop motora pārsegs Mycenaceae 01
Tricholoma ustale Sadedzinātais bruņinieks Tricholomataceae 01
Rhodocollybia butyracea Sviesta vāciņš Marasmiaceae 02
Hygrocybe ceracea Sviests Vaškaps Hygrophoraceae 01
Amanita cezareja Cēzara sēne Amanitaceae 01
Xylaria hypoxylon Candlesnuff sēne Xylariaceae (Asc) 12
Lepiota felina Kaķis Dapperling Agaricaceae 01
Geopora sumneriana Ciedru kauss Pyrenomataceae (Asc) 01
Hygrocybe russocoriacea Cedarwood Waxcap Hygrophoraceae 01
Baravikas Cep vai Penny Bun Boletaceae 07
Cantharellus cibarius Gailene Cantharellaceae 01
Russula cyanoxantha Kokogļu deglis Russulaceae 01
Laetiporus sulphureus Meža vistas Polyporaceae 01
Clitocybe phaeophthalma Vistas skrējiena piltuve Tricholomataceae 01
Pycnoporus cinnabarinus Cinobra kronšteins Polyporaceae 01
Fuscoporia ferrea Kanēļa porecrust Hymenochaetaceae 01
Cortinarius cinnamomeus Kanēļa Webcap Cortinariaceae 08
Clitocybe nebularis Apmākusies piltuve Tricholomataceae 01
Ampulloclitocybe clavipes Kluba pēda Hygrophoraceae 01
Mycena inclinata Sastādītais motora pārsegs Mycenaceae 01
Psathyrella multipedata Kopā veidots Brittlestem Psathyrellaceae 12
Lyophyllum iznīcina Klasterizēts Domecap Liophyllaceae 01
Gymnopus saplūst Sagrupēts Toughshank Marasmiaceae 01
Tricholoma portentosum Coalman Tricholomataceae 01
Terana caerulea Kobalta garoza Phanerochaetaceae 01
Lactarius glyciosmus Kokosriekstu piena vāciņš Russulaceae 02
Geastrum triplekss Apkakle Earthstar Geastraceae 10
Marasmius rotula Kaklasiksnas izpletnis Marasmiaceae 01
Agaricus bisporus Tirdzniecības pogas sēne Agaricaceae 10
Crucibulum laeve Parastā putnu ligzda Agaricaceae 02
Mycena galericulata Kopējā motora pārsegs Mycenaceae 01
Melanoleuca polioleuca Parastais kavalieris Tricholomataceae 02
Scleroderma citrinum Kopējā Zemes bumba Sclerodermataceae 10
Scutellinia scutellata Parastā skropsta Pyronemataceae (Asc) 01
Agrocybe pediades Kopējais Fieldcap Strophariaceae 09
Clitocybe gibba Kopējā piltuve Tricholomataceae 01
Mollisia cinerea Kopējā pelēkā diskotēka Dermateaceae (Asc) 01
Coprinopsis atramentaria Parastais tintes korķis Psathyrellaceae 12
Dacrymyces stillatus Parastā želeja Dacrymycetaceae 01
Lycoperdon perlatum Parastā puffball Agaricaceae 10
Gymnopilus penetrans Parastā Rustgill Strophariaceae 08
Psathyrella piluliformis Parastā celma Brittlestem Psathyrellaceae 12
Parasola conopilus Koniskais Brittlestems Psathyrellaceae 12
Postia caesia Skujkoku zilā kronšteins Fomitopsidaceae 01
Stropharia hornemannii Skujkoku apaļa galva Strophariaceae 11
Hypholoma capnoides Skujkoku kušķis Strophariaceae 11
Baeospora myosura Conifercone vāciņš Marasmiaceae 01
Chroogomphus rutilus Vara smaile Gomphidiaceae 12
Nectria cinnabarina Koraļļu plankums Nectriaceae (Asc) 12
Gyroporus cyanescens Rudzupuķu Bolete Gyroporaceae 02
Russula xerampelina Krabis Brittlegill Russulaceae 02
Colus pusillus Krītiņš Stinkhorn Falaceae 07
Dermoloma cuneifolium Trakais vāciņš Tricholomataceae 01
Entoloma sericellum Krēms Pinkgill Entolomataceae 05
Clavulina coralloides Crested Coral Clavulinaceae 01
Rubinoboletus rubinus Crimson Bolete Boletaceae 07
Hygrocybe punicea Crimson Waxcap Hygrophoraceae 01
Russula densifolia Pārpildīts Brittlegill Russulaceae 01
Geastrum coronatum Kronēta Earthstar Geastraceae 10
Exidia nucleata Kristāla smadzenes Auriculariaceae 01
Macrocystidia cucumis Gurķu vāciņš Marasmiaceae 06
Lactarius camphoratus Karijs Milkcap Russulaceae 02
Geastrum floriforme Daisy Earthstar Geastraceae 10
Cortinarius bolaris Pielāgots tīmekļa vāciņš Cortinariaceae 08
Cyclocybe erebia Tumšs lauka cepure Strophariaceae 10
Armillaria ostoyae Tumšā medus sēne Physalacriaceae 01
Tricholoma atrosquammosum Tumši mērogots bruņinieks Tricholomataceae 01
Hygrocybe spadicea Datums Vasks Hygrophoraceae 01
Russula aurora Rītausma Brittlegila Russulaceae 01
Xylaria polymorpha Mirušā cilvēka pirksti Xylariaceae (Asc) 12
Inocybe erubescens Nāvējošs Fibrecap Inocybaceae 09
Cortinarius rubellus Nāvīga Webcap Cortinariaceae 08
Amanita phalloides Nāves vāciņš Amanitaceae 01
Laccaria laccata Krāpnieks Hydnangiaceae 01
Suillellus queletii Maldinot Boleti Boletaceae 07
Tricholoma sejunctum Maldinošais bruņinieks Tricholomataceae 01
Pluteus cervinus Briežu vairogs Pluteaceae 05
Amanita virosa Eņģeļa iznīcināšana Amanitaceae 01
Rubroboletus satanas Velna Bolete Boletaceae 07
Clathrus archeri Velna pirksti Falaceae 07
Hydnellum peckii Velna zobs Bankeraceae 09
Mutinus caninus Suns Stinkhorn Falaceae 02
Mycena aetites Plika pārsegs Mycenaceae 01
Cordyceps capitata Bungu kociņu trifeļklubs Cordycipitaceae (Asc) 02
Polyporus squamosus Dryad segli Polyporaceae 01
Psathyrella ammophila Kāpa Brittlestem Psathyrellaceae 12
Melanoleuca cinereifolia Kāpu kavalieris Tricholomataceae 02
Peziza ammophila Kāpu kauss Pezizaceae (Asc) 01
Hygrocybe conicoides Kāpas Vasks Hygrophoraceae 01
Stropharia semiglobata Mēslu apaļgalvis Strophariaceae 11
Tylopilus porphyrosporus Dusky Bolete Boletaceae 11
Lycoperdon nigrescens Dusky Puffball Agaricaceae 10
Galerīna pumila Rūķu zvans Strophariaceae 09
Geastrum schmidelii Rūķis Earthstar Geastraceae 10
Pisolithus arrhizus Beisbols Sclerodermataceae 09
Phaeolus schweinitzii Dyer's Mazegill Fomitopsidaceae 02
Auriscalpium vulgare Austiņu sēne Auriscalpiaceae 01
Thelephora terrestris Zemes ventilators Thelephoraceae 11
Cystoderma amianthinum Zemes pulverveida Agaricaceae 02
Hygrocybe fornicata Zemes vasks Hygrophoraceae 01
Cortinarius hinnuleus Zemes Webcap Cortinariaceae 08
Panaeolus semiovatus Egghead Mottlegill Bolbitiaceae 12
Helvella elastica Elastīgi segli Helvellaceae (Asc) 01
Geastrum elegans Eleganta Earthstar Geastraceae 10
Helvella lacunosa Elfina segli Helvellaceae (Asc) 01
Hypsizygus ulmarius Goba austere Liophyllaceae 01
Claviceps purpurea Ergot Clavicipitaceae (Asc) 02
Coprinellus disseminatus Pasaku Inkcap Psathyrellaceae 12
Marasmiuss oreades Pasaku gredzens Šampinjons Marasmiaceae 01
Hygrophoropsis aurantiaca Viltus gailene Hygrophoropsidaceae 01
Amanita citrina Viltus nāves vāciņš Amanitaceae 01
Gyromitra esculenta Viltus Morels Morchellaceae (Asc) 02
Lactarius preventrimus Viltus safrāns Russulaceae 04
Elaphomyces granulatus Viltus trifele Elaphomycetaceae (Asc) 11
Helvella makropuss Filca segli Helvellaceae (Asc) 01
Entoloma griseocyaneum Filcēja Pinkgill Entolomataceae 05
Tubaria conspersa Filca Twiglet Inocybaceae 09
Hygrocybe intermedia Šķiedru vaska vāciņš Hygrophoraceae 01
Cyathus olla Lauka putnu ligzda Agaricaceae 01
Lepista saeva Lauks Blewits Tricholomataceae 05
Agaricus campestris Lauku sēne Agaricaceae 10
Lactarius pyrogalus Ugunīgais piena cepurīte Russulaceae 02
Coprinellus domesticus Firerug Inkcap Psathyrellaceae 12
Lycoperdon mammiforme Pārslātais puffball Agaricaceae 10
Foliotas liesmotāji Degošs Scalycap Strophariaceae 09
Crepidotus applanatus Plakana austeres Inocybaceae 03
Lactarius vellereus Fleecy Milkcap Russulaceae 01
Lepista irina Ziedains Blewit Tricholomataceae 02
Cyathus striatus Putainā ligzda Agaricaceae 01
Amanita muscaria Mušmire Amanitaceae 01
Clitocybe rivulosa Muļķa piltuve Tricholomataceae 01
Cortinarius orellanus Muļķu tīmekļa vāciņš Cortinariaceae 08
Russula fragilis Trauslā Brittlegila Russulaceae 01
Trametes suaveolens Smaržīgs kronšteins Polyporaceae 01
Clitocybe fragrans Smaržīgā piltuve Tricholomataceae 01
Russula illota Vasaras raibs Britlegils Russulaceae 02
Polyporus ciliatus Bārkstis polipora Polyporaceae 01
Clitocybe phyllophila Sals piltuve Tricholomataceae 01
Cortinarius hemitrichus Frosty Webcap Cortinariaceae 08
Russula queletii Augļu Brittlegill Russulaceae 01
Galerina marginata Bēru zvans Strophariaceae 09
Stropharia coronilla Garland Roundhead Strophariaceae 11
Russula fellea Geranium Brittlegill Russulaceae 02
Leccinum holopus Spoks Bolete Boletaceae 03
Clavariadelphus pistillaris Milzu klubs Gomphaceae 01
Leucopaxillus giganteus Milzu piltuve Tricholomataceae 01
Meripilus giganteus Milzu polipors Meripilaceae 01
Calvatia gigantea Milzu puffball Agaricaceae 07
Russula aurea Apzeltīts Brittlegils Russulaceae 03
Tricholoma cingulatum Sapinies bruņinieks Tricholomataceae 01
Cortinarius trivialis Pārvilkts Webcap Cortinariaceae 08
Coprinellus micaceus Mirdzošs tintes vāciņš Psathyrellaceae 12
Hymenochaete corrugata Līmes garoza Hymenochaetaceae 01
Hygrocybe glutinipes Glutinošs vaska vāciņš Hygrophoraceae 01
Cortinarius camphoratus Goatcheese Webcap Cortinariaceae 08
Pseudoclitocybe cyathiformis Kauss Tricholomataceae 01
Hygrocybe cantharellus Kausa vaska cepure Hygrophoraceae 01
Hygrophorus chrysodon Zelta plankumains vasks Hygrophoraceae 01
Phaeolepiota aurea Zelta zābaks Agaricaceae 03
Cantharellus aurora Zelta gailene Cantharellaceae 01
Pholiota aurivella Zelta skalikaps Strophariaceae 09
Clavulinopsis fusiformis Zelta vārpstas Clavariaceae 01
Hygrocybe chlorophana Zelta vaska cepure Hygrophoraceae 01
Parasola auricoma Goldenhaired Inkcap Psathyrellaceae 12
Pluteus romellii Zelta lapu vairogs Pluteaceae 05
Cortinarius praestans Goliāta tīmekļa vāciņš Cortinariaceae 08
Crepidotus epibryus Grass Austers Inocybaceae 03
Lycoperdon lividum Zālāju puffball Agaricaceae 10
Tarzetta catinus Lielāks Zobu kauss Pyronemataceae (Asc) 01
Russula aeruginea Zaļā Brittlegill Russulaceae 02
Lepiota grangei Zaļais Dapperlings Agaricaceae 01
Chlorociboria aeruginascens Zaļais Elfcup Helotiaceae (Asc) 01
Russula virescens Greencracked Brittlegill Russulaceae 02
Clavulina cinerea Pelēks koraļļi Clavulinaceae 01
Tricholoma terreum Pelēkais bruņinieks Tricholomataceae 01
Lactarius vietus Pelēks piena cepurīte Russulaceae 02
Bovista plumbea Pelēks puffball Agaricaceae 10
Amanita excelsa Pelēkā plankumainā Amanita Amanitaceae 01
Phellodon melaleucus Pelēkais zobs Bankeraceae 01
Amanita porfīrija Pelēks plīvurs Amanita Amanitaceae 01
Amanita vaginata Grīzete Amanitaceae 01
Mycena polygramma Rievota motora pārsegs Mycenaceae 01
Melanoleuca grammopodia Rievots kavalieris Tricholomataceae 02
Laccaria fraterna Gumtree krāpnieks Hydnangiaceae 01
Cortinarius caperatus Čigāns (The) Cortinariaceae 08
Trametes hirsuta Matains kronšteins Polyporaceae 01
Stereum hirsutum Matains aizkaru garoza Stereaceae 01
Trichoglossum hirsutum Matainā zemes mēle Geoglossaceae 09
Lanzia echinophila Matainu riekstu diskotēka Rutstroemiaceae (Asc) 01
Clavulinopsis laeticolor Skaists klubs Clavariaceae 01
Otidea onotica Zaķa auss Pyronemataceae (Asc) 01
Coprinopsis lagopus Zaķa kājas tintes vāciņš Psathyrellaceae 12
Tubaria dispersa Vilkābele Twiglet Inocybaceae 09
Leccinum pseudoscabrum Lazda Bolete Boletaceae 07
Skeletocutis nivea Lazda kronšteins Polyporaceae 01
Hypocreopsis rhododendri Lazda cimdi Hypocreaceae (Asc) 01
Hypoxylon fuscum Lazda Woodwart Xylariaceae (Asc) 01
Gliophorus laetus Hīts Vaškaps Hygrophoraceae 01
Grifola frondosa Meža vista Meripilaceae 01
Hygrophorus hypothejus Ziemas vēstnesis Hygrophoraceae 01
Russula paludosa Hintapink Russulaceae 02
Suillus cavipes Doba Bolete Suillaceae 03
Marasmius hudsonii Holly izpletnis Marasmiaceae 01
Armillaria mellea Medus sēne Physalacriaceae 01
Entoloma cetratum Medus Pinkgill Entolomataceae 05
Hygrocybe reidii Medus vasks Hygrophoraceae 01
Fomes fomentarius Cūciņa sēne Polyporaceae 02
Craterellus cornucopioides Rags no pārpilnības Cantharellaceae 01
Agaricus arvensis Zirgu sēne Agaricaceae 10
Gymnopus androsaceus Zirgu astes izpletnis Marasmiaceae 01
Russula caerulea Kuprnieks Brittlegils Russulaceae 02
Entoloma chalybaeum Indigo Pinkgill Entolomataceae 05
Agaricus moelleri Tintes sēne Agaricaceae 10
Hemileccinum impolitum Jods Bolete Boletaceae 07
Mycena flavoalba Ziloņkaula pārsegs Mycenaceae 01
Hygrophorus eburneus Ziloņkaula koka vasks Hygrophoraceae 01
Omphalotus illudens Džeks o 'laterna Marasmiaceae 01
Auricularia auricula-judae Želejas auss Auriculariaceae 01
Phlebia tremellosa Jelly Rot Meruliaceae 01
Pseudohydnum gelatinosum Želejas zobs Insertae sedis 01
Leotia lubrica Jellybaby Leotiaceae (Asc) 01
Amanita gemmata Dārgakmeņu Amanita Amanitaceae 01
Daldinia concentrica Karaļa Alfrēda kūkas Xylariaceae (Asc) 12
Ganoderma lucidum Lakota kronšteins Ganodermataceae 09
Suillus grevillei Lapegle Bolete Suillaceae 03
Tremella foliacea Lapu smadzenes Tremellaceae 01
Bisporella citrina Citronu diskotēka Helotiaceae (Asc) 01
Collybia tuberosa Lēcu Shanklet Tricholomataceae 01
Sklerodermija areolatum Leoparda Zemes bumba Sclerodermataceae 10
Mycena pura Ceriņu motora pārsegs Mycenaceae 01
Inocybe geophylla var. ceriņi Ceriņu fibrecap Inocybaceae 09
Panus conchatus Ceriņi Oysterling Polyporaceae 01
Entoloma porphyrophaeum Ceriņi Pinkgill Entolomataceae 05
Pluteus leoninus Lauvas vairogs Pluteaceae 05
Hericium americanum Lauvas manēze Hericiaceae 01
Lactarius hepaticus Aknas Milkcap Russulaceae 02
Loreleia marchantiae Liverwort Navel Insertae sedis 01
Entoloma sinuatum Spilgts Pinkgill Entolomataceae 05
Trametes gibbosa Vienreizējs kronšteins Polyporaceae 01
Suillellus luridus Lurid Bolete Boletaceae 07
Suillellus luridus Lurid Bolete Boletaceae 07
Agaricus urinascens Makro sēne Agaricaceae 10
Gymnopilus dilepis Magenta Rustgill Strophariaceae 08
Psilocybe semilanceata Burvju sēne Strophariaceae 11
Coprinopsis picacea Varene Inkcap Psathyrellaceae 12
Cortinarius uliginosus Purva tīmekļa vāciņš Cortinariaceae 08
Xerocomellus pruinatus Matēta bolete Boletaceae 07
Clavulinopsis corniculata Pļavas koraļļi Clavariaceae 01
Lycoperdon pratense Pļavas puffball Agaricaceae 10
Cuphophyllus pratensis Pļavas vasks Hygrophoraceae 01
Cortinarius caerulescens Mealy Bigfoot Webcap Cortinariaceae 08
Entoloma prunuloides Mealy Pinkgill Entolomataceae 05
Agaricus bohusii Medūzas sēne Agaricaceae 10
Coprinus sterquilinus Midden Inkcap Agaricaceae 12
Lactarius subdulcis Viegla piena cepure Russulaceae 04
Russula delica Piens balts Brittlegill Russulaceae 01
Mycena galopus Piena sega Mycenaceae 01
Conocybe apala Piena conecap Bolbitiaceae 08
Clitopilus prunulus Millers (The) Entolomataceae 05
Agaricus comtulus Mini sēne Agaricaceae 10
Clavaria argillacea Mauru klubs Clavariaceae 01
Morchella esculenta Morels Morchellaceae (Asc) 02
Lycoperdon utriforme Mozaīkas bumbiņa Agaricaceae 10
Leccinum variicolor Raibais Bolete Boletaceae 03
Entoloma incanum Mousepee Pinkgill Entolomataceae 05
Poronia punctata Nagu sēne Xylariaceae (Asc) 12
Byssomerulius corium Netted garoza Phanerochaetaceae 01
Psdeudoinonotus dryadeus Ozola kronšteins Hymenochaetaceae 01
Hymenochaete rubiginosa Ozola aizkaru garoza Hymenochaetaceae 01
Daedalea quercina Ozols Mazegils Fomitopsidaceae 01
Hygrophorus nemoreus Ozola koks Hygrophoraceae 01
Lactarius quietus Ozola bug Milkcap Russulaceae 04
Russula ochroleuca Okers Brittlegils Russulaceae 02
Russula ionochlora Oilslick Britlegill Russulaceae 02
Hygrocybe quieta Eļļains Vasks Hygrophoraceae 01
Strobilomyces strobilaceus Meža vecis Boletaceae 12
Microglossum olivaceum Olīveļļa Leotiaceae (Asc) 01
Sarcomyxa serotina Olīve Oysterling Marasmiaceae 01
Leccinum versipelle Apelsīnu bērzs Bolete Boletaceae 03
Mycena acicula Oranžs pārsegs Mycenaceae 01
Amanita crocea Apelsīnu Grisette Amanitaceae 01
Dacrymyces chrysospermus Apelsīnu želejas plankums Dacrymycetaceae 01
Lactarius aurantiacus Oranžā piena cepure Russulaceae 02
Leccinum aurantiacum Apelsīnu ozols Bolete Boletaceae 03
Aleuria aurantia Apelsīnu mizas sēne Pyronemataceae (Asc) 01
Favolaschia calocera Apelsīnu porecap Mycenaceae 01
Hygrocybe aurantiosplendens Oranžs vaska vāciņš Hygrophoraceae 01
Cortinarius gļotas Oranža Webcap Cortinariaceae 08
Pleurotus ostreatus Austeru sēne Pleurotaceae 02
Tapinella panuoides Austere Rollrima Tapinellaceae 09
Butyriboletus fechtneri Bāla Bolete Boletaceae 07
Psathyrella candolleana Bāla Brittlestem Psathyrellaceae 12
Lactarius pallidus Bāla piena cepure Russulaceae 03
Calocera pallidospathulata Bāla Stagshorn Dacrymycetaceae 01
Amanita panterīna Panthercap Amanitaceae 01
Entoloma papillatum Papilāts Pinkgill Entolomataceae 05
Pseudoboletus parasiticus Parazītiskā Bolete Boletaceae 07
Macrolepiota procera Saulessargs Agaricaceae 01
Gliophorus psittacinus Papagaiļa vasks Hygrophoraceae 01
Agaricus bitorquis Bruģa sēne Agaricaceae 10
Nidularia deformis Zirņu formas putnu ligzda Agaricaceae 01
Marasmius wynneae Pērļu izpletnis Marasmiaceae 01
Cortinarius alboviolaceus Pērļu tīmekļa vāciņš Cortinariaceae 08
Crepidotus mollis Oysterling pīlings Inocybaceae 03
Cortinarius izliekumi Pelargonium Webcap Cortinariaceae 08
Myriostoma coliforme Piparu katls Geastraceae 10
Chalciporus piperatus Pipars Bolete Boletaceae 07
Lactarius piperatus Pipars piencaps Russulaceae 01
Stropharia pseudocyanea Pipars apaļš Strophariaceae 11
Bumbuļi melanosporum Perigorda trifele Tuberaceae (Asc) 02
Hygrocybe acutoconica Noturīgs vasks Hygrophoraceae 01
Lycoperdon excipuliforme Pestle Puffball Agaricaceae 11
Panaeolus papilionaceus Apakšsvārks Mottlegill Bolbitiaceae 12
Volvariella surrecta Cūciņa Rosegill Pluteaceae 05
Entoloma nitidum Priede Pinkgill Entolomataceae 05
Cystoderma jasonis Priedes pulveris Agaricaceae 02
Rugosomyces carneus Rozā Domecap Liophyllaceae 01
Porpolomopsis calyptriformis Rozā vaska cepure Hygrophoraceae 01
Typhula fistulosa Cauruļu klubs Typhulaceae 01
Leucocoprinus birnbaumii Augu pods Dapperling Agaricaceae 01
Parasola plicatilis Plisēta Inkcap Psathyrellaceae 12
Tricholomopsis rutilans Plūmes un olu krēms Tricholomataceae 01
Hebeloma crustuliniforme Poisonpie Strophariaceae 09
Cyclocybe cylindracea Poplar Fieldcap Strophariaceae 10
Oudemansiella mucida Porcelāna sēne Marasmiaceae 01
Squamanita paradoxa Pulverveida žņaudzējs Tricholomataceae 01
Russula parazurea Pulverveida Brittlegill Russulaceae 02
Asterophora lycoperdoides Pulverveida Piggyback Liophyllaceae 01
Russula sardonia Primrose Brittlegill Russulaceae 02
Agaricus augustus Princis (The) Agaricaceae 10
Tricholomopsis decora Žāvētas plūmes un olu krēms Tricholomataceae 01
Russula atropurpurea Violets Brittlegill Russulaceae 01
Askorinas sarkoīdi Violets Jellydisc Helotiaceae (Asc) 01
Cortinarius mucifluoides Violetā ganāmpulka tīmekļa vāciņš Cortinariaceae 08
Trichaptum abietinum Purplepore kronšteins Polyporaceae 01
Cortinarius armillatus Sarkanā joslas tīmekļa vāciņš Cortinariaceae 08
Clathrus ruber Sarkanais būris Falaceae 07
Xerocomellus chrysenteron Sarkanā plaisāšana Bolete Boletaceae 07
Fomitopsis pinicola Sarkano joslu kronšteins Fomitopsidaceae 02
Leratiomyces ceres Redlead Roundhead Strophariaceae 11
Hydnellum scrobiculatum Ridged Zobs Bankeraceae 09
Armillaria tabescens Bez zvana medus sēne Physalacriaceae 01
Heterobasidion annosum Sakņu puve Bondarzewiaceae 02
Caloboletus radicans Sakņu Bolete Boletaceae 07
Mycena megaspora Sakņu motora pārsegs Mycenaceae 01
Hymenopellis radicata Sakņu kāja Physalacriaceae 02
Ramaria botrytis Rosso koraļļi Gomphaceae 02
Mycena rosea Rosy Bonnet Mycenaceae 01
Russula rosea Rozija Brittlegila Russulaceae 02
Gomphidius roseus Rosy Spike Gomphidiaceae 11
Agaricus dulcidulus Sārta koka sēne Agaricaceae 10
Crepidotus cesatii Apaļš Oysterling Inocybaceae 03
Butyriboletus regius Karaliskā Bolete Boletaceae 07
Hortiboletus rubellus Rubīna Bolete Boletaceae 07
Sarcoscypha coccinea Rubīns Elfkups Sarcoscyphaceae (Asc) 01
Russula rutila Rūdijs Brittlegils Russulaceae 02
Lactarius rufus Rufous Milkcap Russulaceae 04
Gymnopus dryophilus Raseta Toughshanka Marasmiaceae 01
Leccinum crocipodium Safrāns Bolete Boletaceae 03
Lactarius deliciosus Safrāns Milkcap Russulaceae 04
Cortinarius croceus Safrāns Webcap Cortinariaceae 08
Mycena crocata Saffrondrop motora pārsegs Mycenaceae 01
Ramaria formosa Laša koraļļi Gomphaceae 03
Guepinia helvelloides Laša salāti Insertae sedis 01
Agaricus bernardii Sāļās sēnes Agaricaceae 10
Phallus hadriani Smiltis Stinkhorn Falaceae 02
Battarrea phalloides Sandijs Stiltbols Agaricaceae 08
Scleroderma verrucosum Zvīņaina Zemes bumba Sclerodermataceae 10
Gymnopilus sapineus Zvīņains Rustgill Strophariaceae 08
Sarcodon squamosus Zvīņains zobs Bankeraceae 09
Mycena adonis Scarlet motora pārsegs Mycenaceae 01
Cordyceps militaris Scarlet Catterpillarclub Cordycipitaceae (Asc) 02
Sarcoscypha austriaca Scarlet Elfcup Sarcoscyphaceae (Asc) 01
Hygrocybe coccinea Scarlet Waxcap Hygrophoraceae 01
Neoboletus luridiformis Skarletina Bolete Boletaceae 07
Laccaria proxima Scurfy krāpnieks Hydnangiaceae 01
Tubaria furfuracea Scurfy Twiglet Inocybaceae 09
Xerocomellus porosporus Sēpija Bolete Boletaceae 07
Cortinarius decipiens Sepia Webcap Cortinariaceae 08
Geastrum fimbriatum Sessile Earthstar Geastraceae 10
Inonotus hispidus Pinkains kronšteins Hymenochaetaceae 01
Coprinus comatus Pinkains Inkcap Agaricaceae 12
Chlorophyllum rhacodes Pinkains saulessargs Agaricaceae 01
Pholiota squarrosa Pinkains Scalycap Strophariaceae 09
Kuehneromyces mutabilis Apvalks Woodtuft Strophariaceae 08
Albatrellus ovinus Aitu polipors Albatrellaceae 01
Lepiota clypeolaria Vairogs Dapperling Agaricaceae 01
Entoloma clypeatum Vairogs Pinkgill Entolomataceae 05
Lactarius uvidus Shiner Russulaceae 02
Russula emetica Slimnieks Russulaceae 02
Asterophora parasitica Zīdains piggyback Liophyllaceae 01
Entoloma sericeum Zīdains Pinkgill Entolomataceae 05
Volvariella bombycina Zīdains Rosegill Pluteaceae 05
Russula gracillima Slaids Brittlegilll Russulaceae 02
Typhula juncea Slaidais klubs Typhulaceae 01
Macrolepiota mastoidea Slaidais saulessargs Agaricaceae 01
Leratiomyces squamosus Slaida apaļa galva Strophariaceae 11
Psathyrella laevissima Slaidais celma Brittlestem Psathyrellaceae 12
Gomphidius glutinosus Gļotains smaile Gomphidiaceae 10
Gliophorus irrigatus Gļotains vasks Hygrophoraceae 01
Suillus luteus Slidens Džeks Suillaceae 03
Suillus placidus Slidena balta bolete Suillaceae 03
Calocera radzene Mazais Stagshorn Dacrymycetaceae 01
Bjerkandera adusta Dūmu kronšteins Meruliaceae 01
Clavaria fumosa Dūmu vārpstas Clavariaceae 01
Hypholoma marginatum Čūskādas Brownie Strophariaceae 11
Amanita ceciliae Čūskas āda Grisette Amanitaceae 01
Mycena vitilis Piesprādzē motora pārsegu Mycenaceae 01
Coprinopsis nivea Sniegains Inkcap Psathyrellaceae 12
Cuphophyllus virgineus Sniegains Vasks Hygrophoraceae 01
Tricholoma saponaceum Ziepju bruņinieks Tricholomataceae 01
Amanita ehinocefala Vientuļā Amanita Amanitaceae 01
Pluteus ephebeus Kvēpu vairogs Pluteaceae 05
Lepista sordida Sordids Blevits Tricholomataceae 01
Ganoderma australe Dienvidu kronšteins Ganodermataceae 09
Gymnopilus junonius Iespaidīgais Rustgill Strophariaceae 08
Gymnopus fusipes Spindleshank Marasmiaceae 01
Lycoperdon echinatum Spiny Puffball Agaricaceae 11
Hygrocybe splendidissima Splendid Waxcap Hygrophoraceae 01
Schizophyllum commune Split Gill Schizophyllaceae 01
Lactarius scrobiculatus Plankumainais pienkapis Russulaceae 02
Rhodocollybia maculata Plankumainais Toughshank Marasmiaceae 02
Melanoleuca cognata Pavasara kavalieris Tricholomataceae 02
Agrocybe praecox Pavasara lauka cepure Strophariaceae 09
Calocybe gambosa Svētā Džordža sēne Tricholomataceae 01
Entoloma conferendum Zvaigzne Pinkgill Entolomataceae 05
Aseroe rubra Jūras zvaigzne sēne Falaceae 07
Suillus viscidus Lipīga Bolete Suillaceae 03
Pholiota gummosa Lipīgs Scalycap Strophariaceae 09
Phallus impudicus Stinkhorn Falaceae 02
Russula fetens Smirdošs Brittlegill Russulaceae 02
Lepiota cristata Smirdošs Dapperling Agaricaceae 01
Cortinarius torvus Ganāmpulka Webcap Cortinariaceae 08
Geastrum striatum Striated Earthstar Geastraceae 10
Volvopluteus gloiocephalus Rugulis Rosegill Pluteaceae 05
Lycoperdon pyriforme Celma puffball Agaricaceae 10
Boletus subtomentosus Zamšādas Bolete Boletaceae 07
Tricholoma sulphureum Sēra bruņinieks Tricholomataceae 01
Hypholoma fasciculare Sēra kušķis Strophariaceae 11
Boletus reticulatus Vasaras Bolete Boletaceae 07
Bumbuļu aestivum Vasaras trifele Tuberaceae (Asc) 02
Cortinarius semisanguineus Pārsteigt Webcap Cortinariaceae 08
Hygrophorus hedrychii Saldais Koka vasks Hygrophoraceae 01
Rhytisma acerinum Sycamore Tarspot Rhytismataceae (Asc) 01
Rhodocybe gemina Tan Pinkgill Entolomataceae 05
Lepista flaccida Tawny piltuve Tricholomataceae 02
Amanita fulva Tawny Grisette Amanitaceae 01
Lactarius fulvissimus Tawny Milkcap Russulaceae 04
Hydnum rufescens Terakotas ezis Hydnaceae 01
Russula vesca Flirts Russulaceae 01
Hericium cirrhatum Daudzpakāpju Zobs Hericiaceae 01
Lentinus tigrinus Tīģera zāģētava Polyporaceae 01
Coltricia perennis Tīģera acs Hymenochaetaceae 09
Otidea bufonia Krupja auss Pyronemataceae (Asc) 01
Cuphophyllus colemannianus Grauzdēts vaska vāciņš Hygrophoraceae 01
Gymnosporangium clavariiforme Uguns mēles Pucciniaceae 01
Basidioradulum radula Zobainā garoza Schizoporaceae 01
Tarzetta cupularis Zobu kauss Pyronemataceae (Asc) 01
Inocybe rimosa Saplēsts fibrecap Inocybaceae 09
Neolentinus lepideus Vilcienu sagrautājs Polyporaceae 01
Auricularia mesenterica Tripe sēne Auriculariaceae 01
Clitocybe geotropa Karaspēka piltuve Tricholomataceae 01
Cantharellus tubaeformis Taure Gailene Cantharellaceae 01
Polyporus tuberaster Bumbuļu polipors Polyporaceae 01
Fuscoporia torulosa Acs kronšteins Hymenochaetaceae 01
Agaricus impudicus Puķu koku sēne Agaricaceae 10
Galerina graminea Turf Bell Strophariaceae 09
Panaeolus fimicola Turf Mottlegill Bolbitiaceae 12
Trametes versicolor Turkeytail Polyporaceae 01
Chlorociboria aeruginosa Tirkīza Elfcup Helotiaceae (Asc) 01
Marasmiellus ramealis Zaru izpletnis Marasmiaceae 01
Laccaria tortilis Savīti krāpnieks Hydnangiaceae 01
Lactarius turpis Nejaukais pienkapis Russulaceae 04
Polyporus umbellatus Lietussargu polipors Polyporaceae 01
Ramaria stricta Taisni koraļļi Gomphaceae 03
Triholoma stans Taisnais bruņinieks Tricholomataceae 01
Crepidotus variabilis Mainīgs austers Inocybaceae 03
Cortinarius anomalus Mainīgs Webcap Cortinariaceae 08
Suillus variegatus Daudzveidīga Bolete Suillaceae 03
Pleurotus dryinus Plīvurota austere Pleurotaceae 02
Hebeloma mesophaeum Plīvursinde Strophariaceae 09
Tapinella atrotomentosa Velvet Rollrim Tapinellaceae 09
Flammulina velutipes Samta kāta Physalacriaceae 01
Pluteus umbrosus Samta vairogs Pluteaceae 05
Stropharia aeruginosa Verdigris apaļa galva Strophariaceae 11
Hygrocybe miniata Vermillion Waxcap Hygrophoraceae 01
Clavaria zollingeri Violeta koraļļa Clavariaceae 01
Cortinarius violaceus Violeta Webcap Cortinariaceae 08
Amanita strobiliformis Kārpota Amanita Amanitaceae 01
Lactarius serifluus Ūdeņains piena vāciņš Russulaceae 02
Melanoleuca verrucipes Kārpu kavalieris Tricholomataceae 02
Suillus granulatus Raudu Bolete Suillaceae 03
Lacrymaria lacrymabunda Raudoša atraitne Psathyrellaceae 12
Exidia thuretiana Baltas smadzenes Auriculariaceae 01
Leucoagaricus leucothites Baltais Dapperlings Agaricaceae 01
Lyophyllum connatum Balts Domecap Liophyllaceae 01
Inocybe geophylla Balta fibrecap Inocybaceae 09
Triholomas albums Baltais bruņinieks Tricholomataceae 01
Helvella crispa Baltas seglas Helvellaceae (Asc) 01
Clavaria fragilis Baltas vārpstas Clavariaceae 01
Bumbuļi magnatum Baltā trifele Tuberaceae (Asc) 02
Leucocortinarius bulbiger Balta Webcap Tricholomataceae 01
Megacollybia platyphylla Balts kāts Tricholomataceae 01
Phellinus igniarius Vītola kronšteins Hymenochaetaceae 01
Pluteus salicinus Vītola vairogs Pluteaceae 05
Stropharia rugosoannulata Vīna apaļa galva Strophariaceae 11
Polyporus brumalis Ziemas polipors Polyporaceae 01
Tulostoma brumale Ziemas stalkball Agaricaceae 06
Exidia glandulosa Raganu sviests Auriculariaceae 01
Lepista nuda Koks Blewit Tricholomataceae 05
Buchwaldoboletus lignicola Koka Bolete Boletaceae 09
Sparassis crispa Koka ziedkāposti Sparassidaceae 01
Hydnum repandum Koka ezis Hydnaceae 01
Agaricus sylvicola Koka sēne Agaricaceae 10
Entoloma rodopolium Koks Pinkgill Entolomataceae 05
Gymnopus peronatus Koka vilnas pēdas Marasmiaceae 01
Inocybe stellatospora Vilnas fibrecap Inocybaceae 09
Lactarius torminosus Vilnas piena cepurīte Russulaceae 02
Clavulina rugosa Grumbu klubs Clavulinaceae 01
Phlebia radiata Krunkaina garoza Meruliaceae 01
Agrocybe rivulosa Grumba lauka cepure Strophariaceae 09
Rhodotus palmatus Grumba persiks Physalacriaceae 05
Pluteus phlebophorus Grumbains vairogs Pluteaceae 05
Lactarius repraesentaneus Dzeltenbārdains piena cepurīte Russulaceae 02
Tremella mesenterica Dzeltenās smadzenes Tremellaceae 01
Phallus daudzkrāsains Dzeltens līgavas plīvurs Stinkhorn Falaceae 02
Rhizopogon luteolus Dzeltena viltus trifele Rhizopogonaceae 02
Spathularia flavida Dzeltenais ventilators Cudoniaceae (Asc) 01
Cuphophyllus flavipes Dzeltena pēdu vaska cepure Hygrophoraceae 01
Bolbitius titubans Dzeltens lauka cepure Bolbitiaceae 08
Tricholoma equestre Dzeltenais bruņinieks Tricholomataceae 01
Pluteus chrysophaeu s Dzeltens vairogs Pluteaceae 05
Calocera viscosa Dzeltenais Stagshorn Dacrymycetaceae 01
Agaricus xanthodermus Dzeltenais krāsotājs Agaricaceae 10
Russula claroflava Dzeltenais purvs Brittlegill Russulaceae 03
Cortinarius delibutus Dzeltens tīmekļa vāciņš Cortinariaceae 08
Lactarius chrysorrheus Dzeltenā piliena piena cepure Russulaceae 04
Lepiota magnispora Dzeltenā pēda Dapperling Agaricaceae 01
Stereum subtomentosum Dzeltena aizkaru garoza Stereaceae 01
Tricholoma scalpturatum Dzeltenais bruņinieks Tricholomataceae 01
Mycena epipterygia Dzeltenā kājiņa pārsegs Mycenaceae 01
Abortiporus biennis Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Meruliaceae 02
Agaricus devoniensis Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Agaricaceae 10
Agaricus osecanus Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Agaricaceae 10
Agaricus porphyrocephalus Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Agaricaceae 10
Agaricus subperonatus Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Agaricaceae 10
Albatrellus subrubescens Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Albatrellaceae 01
Amanita batarrae Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Amanitaceae 01
Amanita submembranacea Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Amanitaceae 01
Armillaria borealis Z - nav vispārpieņemta vārda Physalacriaceae 01
Arrhenia rickenii Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Tricholomataceae 01
Ascocoryne cylichnium Z - nav parastā nosaukuma Gelatinodiscaceae (Asc) 01
Byssonectria fusispora Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Pyronemataceae (Asc) 01
Byssonectria terrestris Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Pyronemataceae (Asc) 01
Cantharellus amethysteus Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Cantharellaceae 01
Cheilymenia fimicola Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Pyrenomataceae (Asc) 01
Cheilymenia granulata Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Pyrenomataceae (Asc) 01
Cheilymenia stercorea Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Pyrenomataceae (Asc) 01
Chroogomphus fulmineus Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Gomphidiaceae 12
Ciboria viridifusca Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Sclerotiniaceae (Asc) 01
Clitocella popinalis Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Entolomataceae 05
Conocybe pubescens Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Bolbitiaceae 08
Conocybe tenera Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Bolbitiaceae 08
Coprinellus heptemerus Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Psathyrellaceae 12
Coprinellus impatiens Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Psathyrellaceae 12
Coprinellus xanthothrix Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Psathyrellaceae 12
Coprinopsis martinii Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Psathyrellaceae 12
Coprinopsis stercorea Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Psathyrellaceae 12
Coprinopsis ksenobija Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Psathyrellaceae 12
Cortinarius anthracinus Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Cortinariaceae 08
Cortinarius saturninus Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Cortinariaceae 08
Crepidotus calolepsis Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Inocybaceae 03
Cystoderma simulatum Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Agaricaceae 02
Cystolepiota pulverulenta Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Agaricaceae 01
Daedaleopsis Tricolor Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Fomitopsidaceae 01
Daldinia fissa Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Xylariaceae (Asc) 12
Delicatula integrella Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Tricholomataceae 01
Dichomitus campestris Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Polyporaceae 02
Echinoderma echinaceum Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Agaricaceae 02
Entoloma atromadidum Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Entolomataceae 05
Entoloma caeruleum Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Entolomataceae 05
Entoloma lampropus Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Entolomataceae 05
Entoloma lucidum Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Entolomataceae 05
Entoloma madidum Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Entolomataceae 05
Entoloma mougeotii Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Entolomataceae 05
Entoloma saepium Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Entolomataceae 05
Entoloma vernum Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Entolomataceae 05
Exidia plana Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Auriculariaceae 01
Flammulaster muricatus Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Inocybaceae 09
Flammulina elastica Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Physalacriaceae 01
Fuscoporia torulosa Acs kronšteins Hymenochaetaceae 01
Galerina heimansii Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Strophariaceae 09
Ganoderma carnosum Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Ganodermataceae 09
Ganoderma resinaceum Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Ganodermataceae 09
Geoglossum cookeanum Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Geoglossaceae 09
Geopora arenicola Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Pyrenomataceae (Asc) 01
Gymnopilus decipiens Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Strophariaceae 08
Gymnopus ocior Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Marasmiaceae 01
Helvella atra Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Helvellaceae (Asc) 01
Hortiboletus engelii Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Boletaceae 07
Hygrocybe helobija Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Hygrophoraceae 01
Hygrophoropsis rufa Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Hygrophoropsidaceae 01
Hygrophorus latitabundus Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Hygrophoraceae 01
Inocybe pusio Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Inocybaceae 09
Lactarius azonites Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Russulaceae 02
Leccinum cyaneobasileucum Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Boletaceae 03
Lepiota ignivolvata Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Agaricaceae 01
Lepiota oreadiformis Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Agaricaceae 01
Lepista multiformis Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Tricholomataceae 05
Leucoagaricus crystalstallifer Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Agaricaceae 01
Macrolepiota excoriata Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Agaricaceae 01
Macrolepiota phaeodisca Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Agaricaceae 01
Marasmius bulliardii Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Marasmiaceae 01
Meottomyces dissimulans Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Strophariaceae 10
Microglossum viride Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Leotiaceae (Asc) 01
Mycena abramsii Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Mycenaceae 01
Mycena flavescens Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Mycenaceae 01
Naucoria scolecina Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Strophariaceae 08
Omphalotus olearius Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Marasmiaceae 01
Panus rudis Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Polyporaceae 01
Paxillus obscurisporus Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Paxillaceae 03
Paxillus olivellus Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Paxillaceae 03
Peziza arvernensis Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Pezizaceae (Asc) 01
Peziza mikropuss Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Pezizaceae (Asc) 01
Peziza violacea Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Pezizaceae (Asc) 01
Phallus rubicundus Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Falaceae 02
Phellinus populicola Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Hymenochaetaceae 01
Pholiota adiposa Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Strophariaceae 09
Pholiota lubrica Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Strophariaceae 09
Pluteus aurantiorugosus Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Pluteaceae 05
Pluteus podospileus Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Pluteaceae 05
Postia placenta Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Fomitopsidaceae 01
Psathyrella bipellis Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Psathyrellaceae 12
Ramaria abietina Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Gomphaceae 02
Ramaria flaccida Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Gomphaceae 02
Ramaria flava Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Gomphaceae 03
Ramariopsis subtilis Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Clavariaceae 01
Russula farinipes Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Russulaceae 01
Russula praetervisa Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Russulaceae 02
Russula cuprea Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Russulaceae 03
Scutellinia mirabilis Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Pyronemataceae (Asc) 01
Scutellinia trechispora Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Pyronemataceae (Asc) 01
Sparassis spathulata Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Sparassidaceae 01
Steccherinum ochraceum Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Meruliaceae 01
Stereum rameale Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Stereaceae 01
Suillus collinitus Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Suillaceae 03
Thelephora penicillata Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Thelephoraceae 11
Trametes ochracea Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Polyporaceae 01
Trametes pubescens Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Polyporaceae 01
Tremella aurantia Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Tremellaceae 01
Trichoderma viride Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Hypocreaceae (Asc) 01
Tricholoma pardinum Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Tricholomataceae 01
Xerocomellus cisalpinus Z - nav vispārpieņemta nosaukuma Boletaceae 07
Hydnellum concrescens Zonētais zobs Bankeraceae 09

Lapas sākums ...


Ja jums šī informācija ir noderīga, mēs esam pārliecināti, ka arī mūsu Pat O'Reilly grāmata Fascinētās sēnes jums šķitīs ļoti noderīga. Autora parakstīti cietie vāki par īpašu atlaidi ir pieejami šeit ...

Citas dabas grāmatas no First Nature ...